Suhteoraakel
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 
 
 
 
 
 
 
Sinu nägemus oma partnerist

MÕÕKADE KAHEKSA

Kitsaskoht. Kimbatus, vangistus, vabatahtlik või pealesunnitud loobumine. Iseenda kontrolli alla võtmine, dieet. Suhe millest on üks tähtis element puudu.

Partner näeb sind nii

MÕÕKADE POISS tagurpidi

Oota ootamatut. Loll probleem võib takistada teid.

Sinu vajadused

MÕÕKADE KÜMME

Lõpetamine. Teadlikult esile kutsutud lõpp, äkiline, vägivaldne lõpp; joon, mis lõpetab midagi, mis on haige või takerdunud. Suhte tõenäoline katkestamine.

Sinu partneri vajadused

SAUADE RÜÜTEL

Elamusiha, taltsutamatu edasitormamine, kannatamatus, temperamendipuhangud, entusiasm. Põnevad, erutavad ajad, millel on tunnuslik kannatamatus; elamusrikas ja ja lõbus faas, mis ealeski tüütuks ei muutu.

Suhte praegune olukord

KARIKATE ÄSS

Täiustumine.Võimalus hingelise õnne, heakäekäigu täieliku rahulduse ja rahu leidmiseks; arm, tervistumine.Võimalus suure armastuse leidmiseks ja üliõnneliku suhte kogemine.

Kuhu sa tahad, et teie suhe jõuaks

MÜNTIDE POISS

Värtuslik impulss. Konkreetsed ettepanekud, tulusad võimalused, soliidne pakkumus, väärtuslik abi. Viljakas impulss, praktiline toetus. Sümpaatne võimalus meelte hellitamiseks.

Mida ootab partner teie suhtest ja tema nägemus kuhu suhe jõuda võiks

MÜNTIDE KAHEKSA

Hea algus. Õnnestunud start, perpektiivikas algusest alustamine, aeglane ülesehitus.Pikaajalise suhte algus, millegi uue edukas katsetamine, probleemi järkjärguline lahendamine.

Aspektid, mida peaksid suhtes kaaluma

MÜNTIDE KUNINGAS tagurpidi

Oskuste väärkasutamine. Kalduvus teha asju tagurpidi. Korrupeerunud. Vihastudes ohtlik.

Tulemus

KOHUS

TÄHENDUS: LUNASTUS Muinasjutu keeles tähendab lunastus printsi või printsessi vabanemist nõiutud kujust. Ka ülestõusmislipp näitab, et kannatusnädal on möödunud. eega tähistab see kaart eelkõige lahkumist ja lunastust. ÜLDTÄHENDUS: Suurepärane vabanemine ja lunastus; kaotatu või unustatu taas päevavalgele ilmumine; tervistumine. Suurepärane kohtumine, vana armastuse taas(elus)tumine.

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 

;