Suhteoraakel
 
 
 
 
 
 
 
Sinu nägemus oma partnerist

MÜNTIDE ÜHEKSA

Soodne viiv. Õnn, kasu, hea võimalus, üllatavalt rõõmustavad arengud. Armastus nagu välk selgest taevast, õnnelik pääre, meelelised rõõmus.

Partner näeb sind nii

MÜNTIDE NELI tagurpidi

Kasumi väljavõtmisel on tõkkeid.

Sinu vajadused

MÜNTIDE POISS

Värtuslik impulss. Konkreetsed ettepanekud, tulusad võimalused, soliidne pakkumus, väärtuslik abi. Viljakas impulss, praktiline toetus. Sümpaatne võimalus meelte hellitamiseks.

Sinu partneri vajadused

KUU

TÄHENDUS: PIMEDUS Kaart tähendab pimedust ja tähendab, et seisame pimeduses; ees on raske tee ja meil on hirm.Koer sümboliseerib instinkide abistavaid, hunt seevastu instinktide ohtlikke jõude. ÜLDTÄHENDUS: Hirmud, ärritused, õhupuudus; hirm pimeduse ees; hirmuläve ees seismine, selle taga asub midagi väga olulist ja väärtuslikku. Tähtsa sammu sooritamiseks vajaliku eneseusalduse puudumine.

Suhte praegune olukord

MÕÕKADE RÜÜTEL tagurpidi

Kiitlemine, kiusamine, ennasthävitav käitumine.

Kuhu sa tahad, et teie suhe jõuaks

TÄHT

TÄHENDUS: HEA TÄHT paljud selle kaardi sõmbolid viitavad tulevikule. See, et tähehaldjas valab vett maa peale on eluliselt tähtis, aga see, et ta valab vett vette, näitab et taevas kingib rohkem, kui eluks vajalik. ÜLDTÄHENDUS: Tulevikuusaldus, nägemus heast elust, uus lootus, millegi mõistmine kõrgemast vahitornist. Armastus on õnnetähe all. Hea, uue , perspektiivika suhte algus.

Mida ootab partner teie suhtest ja tema nägemus kuhu suhe jõuda võiks

MÕÕDUKUS tagurpidi

Korruptsioon, korralagedus, võitlevad ja huvidega vastuolus inimesed

Aspektid, mida peaksid suhtes kaaluma

SAUADE KOLM

ÜLDTÄHENDUS: Enesekindlus, suveräänsus ja kindlameelsus; ettenägelikkus ja head väljavaated. Soodne baas tulevikule orienteeritud suhtele.

Tulemus

MÜNTIDE KAHEKSA

Hea algus. Õnnestunud start, perpektiivikas algusest alustamine, aeglane ülesehitus.Pikaajalise suhte algus, millegi uue edukas katsetamine, probleemi järkjärguline lahendamine.

© www.armastusesaal.org