Keldi rist

 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
SAUADE SEITSE

ÜLDTÄHENDUS: Enda edukas maksmapanek, oma seisukoha kaitsmine, kaitse, rünnaku tõrjumine. Suhet ohustavad kadedus ja armukadedus. Partneri rünnaku ohvriks langemine.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
MÜNTIDE KUUS

Andmine ja võtmine. Tasakaalustatud andmine ja võtmine, heldekäelisus; kingituste saamine, abistamine ja abi vastuvõtmine; heasoovlikus ja tolerantsus.Armastuse kogemine taeva kingitusena; teineteise abistamine, toetamine, hellitamine.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
MÜNTIDE RÜÜTEL tagurpidi

Olek on tuim, uje ning laisk. Võimalik truudusetus.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
JÕUD

TÄHENDUS: ELURÕÕM Kollane taust annab kaardile väga positiivse värvingu ja väärtusliku tähenduse. ÜLDÄHENDUS: Hõivatus, elurõõm, vitaalsus, kirg, seksuaalenergia. Kirglik suhe või afäär, lustakad kogemused, täielik hõivatus.

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
SURM

TÄHENDUS: HÜVASTIJÄTT. inimesed suunduvad öö poole ja tajuvad pksnes seda, et üha rohkem hakkab domineerima must värv. Surm seevastu ratsutab uue päikesetõusu suunas ja selgitab, et inimene tohib ka süngetel aegadel uskuda ja loota, et neile järgneb uus hommik. ÜLDTÄHENDUS: Miski on hääbunud või lõppeb iseenesest; hüvastijätt; muudatusfaasi algus. Hääbunud suhe, suhte lõpp, võib-olla aga üksnes nurka faasi lõpp; hüvastijätt.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
ÜLEMPREESTRINNA tagurpidi

Kujutab endast kontrollimatut sensuaalsust, ennasttäisolek ja valmisolekut nõustuda pealiskaudsuseks.

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
PÄIKE

TÄHENDUS: TAASSÜND Kaart tähistab esiplaanile ulatuval tasandikul kõike seda, mida nimetame päikeseliseks: rõõmsaid, päikesepaistelisi aegu. ÜLDTÄHENDUS: Elurõõm, muretus, kindlameelsus, suveräänsus ja iseteadvus; uuestisündinu tunne. Päikesepaistelised ajad armastusele.Kriisi ületamisele järgnev muretu taasalustamine.

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
MÕÕKADE KAHEKSA

Kitsaskoht. Kimbatus, vangistus, vabatahtlik või pealesunnitud loobumine. Iseenda kontrolli alla võtmine, dieet. Suhe millest on üks tähtis element puudu.

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
SAUADE ÜHEKSA tagurpidi

On takistusi, enne sind. Tervise probleemid, rahulolematus ja ebaõnn. Võimalikud probleemid vaja lahendada.

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
KARIKATE ÜHEKSA tagurpidi

Soovid ei täitu. Halb tervis ja haigestumine on võimalik.

 

 

© www.armastusesaal.org