Keldi rist
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 

 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
SAUADE POISS

Põnevad ettepanekud, julgustav toetus, ettepanek seikluseks või mõneks muuks kahtlaseks väljakutseks. Küllakutse põnevale õhtule.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
MÕÕKADE KAHEKSA

Kitsaskoht. Kimbatus, vangistus, vabatahtlik või pealesunnitud loobumine. Iseenda kontrolli alla võtmine, dieet. Suhe millest on üks tähtis element puudu.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
MÕÕKADE RÜÜTEL

Karm kliima. halb tuju, pahandus, sekeldused, vaenulikkus, keeruline , ebameeldib klaarimisprotsess. Inetud agresiivsed vaidlused; salvamine.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
MÕÕKADE ÜHEKSA

Mured. Masendus, mured, halvad sõnumid, südametunnistuse piinad, hirm tuleviku ees. Luupainajatega unenäod; mahajäetustunne, meeleheide, kahetsus, must südametunnistus.

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
MÜNTIDE KÜMME tagurpidi

Sina ja su pere võivad langeda ebaõnne ohvriks. Ettevaatust suurte ettevõtmistega.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
KARIKATE KUUS

Rõõmus mälestus, unustamatu taaselavdumine, kohtumine varasemate, lapsepõlve või noorusaja tuttavatega; abistavad, minevikust pärinevad impulsid. Uue kevade kogemine armastuses.

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
SAUADE VIIS tagurpidi

Edu takistused tuleb ületada. Uued ettevõtmised silmapiiril

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
KARIKATE KAKS tagurpidi

Lollus, arusaamatus. Vale armastus

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
KARIKATE SEITSE

Illusioon. Soovunelmad, unistades tantsisklemine, hoiatus väärade lootuste eest, oma unistuste teadvustamine. Roosad prillid, mis eest ära võttes toovad kainestumise.

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
SAUADE KAKS tagurpidi

Uutes ettevõtmistes võib saata ebaedu. Ebaõnne võib kohata igal elu areenil.

 

 

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus