Keldi rist
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 

 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
MÜNTIDE KÜMME

Rikkus. Turvalisus, täiuslikkus, rikkus; silmade avanemine seni tähele panemata jäänud rikastavatele kogemustele. Rikkalik stabiilne, täisulik suhe, turvalisus; armastuse saladuste ja meeleliste rõõmude instuinktiivne avastamine.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
KAARIK

TÄHENDUS: EDASITORMAMINE Kaarikut vedavad vastandlikud loomad tähendavad, et peame eluteel pidevalt alternatiivide hulgas valikut tegema. Seni, kuni see õnnestud kulgeb reis edasi. Aga kui veoloomad hakkavad liikuma erinevates suundades tekib POODU olukord. ÜLDTÄHENDUS: Looduse kevadine ärkamine; rõõmsameelne teeleasumine, optimism, kindlus võidu saavutamises; rõõm maailma vallutamisest, puhkusmeeleolu, ettevõtlusmõnu. Uus armastus, uus hoog; lõhestatuse ja pingete ületamine ning õnnestunud uus algus; mõnikord aga ka suhte katkestamine.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
MÜNTIDE POISS

Värtuslik impulss. Konkreetsed ettepanekud, tulusad võimalused, soliidne pakkumus, väärtuslik abi. Viljakas impulss, praktiline toetus. Sümpaatne võimalus meelte hellitamiseks.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
KARIKATE KAHEKSA tagurpidi

Õnne materjaalses maailmas, edu ja võit on võimalikud. Õnne ja armastuse võimalus.

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
MÜNTIDE NELI

Tardumus, klammerdumine, liigne muretsemine ja ettevaatus; suur kokkuhoid, kitsikus ja ihnsus, tiirlemine. Hingeline klammerdumine, armastust peletav umbusaldus ja kahjulik rutiin.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
KARIKATE POISS

Meeldivad impuslid, emtsionaalne toetus, leppimine. Kompliment, armastusavaldus, abieluettepanek, hingeline lähedus.

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
MÕÕKADE KUNINGAS tagurpidi

Umbusklik ja paranoiline. Võimu kuritarvitamine.

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
JÕUD tagurpidi

ÜLDTÄHENDUS: Kaotus, ebamoraalne käitumine, hirm, võimu kuritarvitamine.

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
KARIKATE KAKS tagurpidi

Lollus, arusaamatus. Vale armastus

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
SAUADE POISS

Halvad uudised, julmust ja stabiilsuse puudumine.

 

 

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus