Keldi rist
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 

 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
KARIKATE KOLM

Tänu ja seltskondlikus; tantsimine ja pidutsemine; tänu soodsa arengu eest. Uus armastus, armuõnn; tänulikud muretud ajad.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
HIEROFANT

TÄHENDUS: USALDUS Aktuaalse usu esindajana tähistab hierofant mõtte otsimist ja leidmist. ÜLDTÄHENDUS: Mõtte leidmine, Jumala usaldamine, meelekindlus, horisontide avardamine, süvitsimõistmine, avameelsus, tegutsemine kooskõlas moraalipõhimõtetega. Vastastikune usaldus ja heatahtlikus; teineteisest lugupidamine ja teineteise väärtustamine. Abiellumine.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
SAUADE ÜHEKSA tagurpidi

On takistusi, enne sind. Tervise probleemid, rahulolematus ja ebaõnn. Võimalikud probleemid vaja lahendada.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
ÕIGLUS

TÄHENDUS: TARK OTSUS. ÜLDTÄHENDUS: Targa, hästi läbimõeldud otsuse langetamine; selle lõikamine, mida on külvatud; isikliku vastutuse kandmine olukorra ja tulemuse eest, konflikti kõrvaldamine. Suhtes valitseb õiglus ja tasakaalukus; võrdõiguslikkus.

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
KARIKATE KÜMME

Kokkukuuluvus. Koos olemine õigete inimestega, eesmärgi täitmine, oma kodu leidmine; sõbrad, seldskondlikus, harmoonia; usaldusväärne sõprus. Suur armastus, perekondlik õnn või perekonna loomine.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
MÜNTIDE KUUS tagurpidi

Omakasupüüdlik rikkus ja armukadedus. Positsioonid võivad olla ohustatud.

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
NARR

TÄHENDUS: SPONTAANSUS narr tähistab inimestes muretut ja alati uudishimulikku aspekti. Ta kehastab eksperimenteerimisrõõmu ja loomingulist kaost. Üldtähendus: Avameelsus, muretud, uudishimu, päris alguses olek; katsetamine, instiktiivne õige tegutsemine, algusest alustamine. Tugev ja lihtne armastus, mille vältel teinetesit uudishimulikult ja mänguliselt avastatakse.

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
SAUADE KUNINGANNA

Dünaamiline naine.Reeglina sümboliseerib kuninganna naist. Kui ta aga tähistab teinekord meest, siis rõhutab mees oma tormakust ka kogeb jõudu peamiselt sisemuses; seetõttu on teda kerge motiveerida ja vaimustada. Suhtele saab tähtsaks iseteadlik, ettevõtlik naine.

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
POODU tagurpidi

Vale ennustus ja raisatud aeg. Sümboliseerib raisatud energiat ja mõtetuid tegusid.

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
SAUADE KAKS tagurpidi

Uutes ettevõtmistes võib saata ebaedu. Ebaõnne võib kohata igal elu areenil.

 

 

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus