Keldi rist
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 

 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
MÕÕKADE KUUS

Ebakindel teeleminek., kõheldes tehtud muudatused; hirm millegi uue alustamise ees, kolimine. Lõhiajalise suhte aeglane lähenemisprotsess või aeglane eraldumisprotsess pikemaajalisest suhtest.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
SAUADE POISS

Põnevad ettepanekud, julgustav toetus, ettepanek seikluseks või mõneks muuks kahtlaseks väljakutseks. Küllakutse põnevale õhtule.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
ÕIGLUS tagurpidi

Kaart tähendab ülekohust, ebavõrdsust, halastamatust, mittemõistmist.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
NARR tagurpidi

see kaart näitab rumalust ja halbu valikuid

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
JÕUD

TÄHENDUS: ELURÕÕM Kollane taust annab kaardile väga positiivse värvingu ja väärtusliku tähenduse. ÜLDÄHENDUS: Hõivatus, elurõõm, vitaalsus, kirg, seksuaalenergia. Kirglik suhe või afäär, lustakad kogemused, täielik hõivatus.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
KEISER

TÄHENDUS: TEOSTAMINE Keiser tagab turvalisuse ja korra. Ankh on elujõu sümbol ja näitab, et keiser on elu kaitsev ja edendav jõud.Lisaks sellele tähendab ta ideede, kavatsuste ja soovide täideviimist. ÜLDTÄHENDUS: Järjekindlus, vastutus, kord, kainus, turvalisus, elluviimine, elulähedus. Unistuste täideviimine; õitselepuhkev armastus ja valmidus vastutuse enda peale võtmiseks

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
KARIKATE ÄSS tagurpidi

Armastus ja õnn võib olla vale. Ebastabiilsus ja viljatus.

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
EREMIIT

TÄHENDUS: TARKUS Kart tähistab rahu ja keskendumist enne uut alustamist. Samuti tähendab ta tagasitõmbumist ja eraldumist, et koondada mõtteid ja kindlaks teha, mida tõepoolest tahetakse. ÜLDTÄHENDUS: Mõelda tõsiselt ja ettenägelikult järele selle üle, mida on vaja teha. Tähtis lõik enesetunnetuse teel. Kooskõlastuda iseenda ja maailmaga. Vaikus. Askees. Partnerite vahel valitseb tõsine, väljakujunenud suhe. Ent esineda võib ka rahuliku üksilduse faasi.

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
MÜNTIDE ÄSS tagurpidi

Isekus, ahnus ja valed ettevõtmised.

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
SAUADE KUUS

ÜLDTÄHENDUS: Head väljavaated, edu, võit; optimism, rõõmustavad sõnumid. Eesmärgi saavutamine, raskuste ületamine, suhte õitselepuhkemine.

 

 

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus