Keldi rist

 

Keldi rist
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 

 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
KAARIK

TÄHENDUS: EDASITORMAMINE Kaarikut vedavad vastandlikud loomad tähendavad, et peame eluteel pidevalt alternatiivide hulgas valikut tegema. Seni, kuni see õnnestud kulgeb reis edasi. Aga kui veoloomad hakkavad liikuma erinevates suundades tekib POODU olukord. ÜLDTÄHENDUS: Looduse kevadine ärkamine; rõõmsameelne teeleasumine, optimism, kindlus võidu saavutamises; rõõm maailma vallutamisest, puhkusmeeleolu, ettevõtlusmõnu. Uus armastus, uus hoog; lõhestatuse ja pingete ületamine ning õnnestunud uus algus; mõnikord aga ka suhte katkestamine.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
KARIKATE VIIS

Lein, valu, kaotused, mured, õnnetus, nurjumine. Partneri kaotus halvad sõnumid.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
KARIKATE KAHEKSA

Vaevaline teeleasumine. Mureliku südamega teeleminek, mahajäetus, tulevikumured, raske teekond. Suhte lõpp, ebamäärase faasi algus, keerulised muudatused.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
MÜNTIDE RÜÜTEL

Püsivus. Tuttav meeleolu, paiksus, rutiin, kangekaelne väitmine, võib-olla ka tõrksus ja lõbu muudatuste tegemistest. Suhtel kindel alus, kindlad piirid, usalduslik kliima meeleline õhkkond, truudus.

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
MÕÕKADE KUNINGAS tagurpidi

Umbusklik ja paranoiline. Võimu kuritarvitamine.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
MÜNTIDE ÄSS

Väärtuslik võimalus. Soodne võimalus õnne leida; väärtuslik võimalus, mida tuleks kasutada heade põsitulemuste saamiseks. Väärtusliku suhte algus; õnne ja turvalisuse leidmine armastusest.

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
KARIKATE KOLM

Tänu ja seltskondlikus; tantsimine ja pidutsemine; tänu soodsa arengu eest. Uus armastus, armuõnn; tänulikud muretud ajad.

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
SAUADE SEITSE tagurpidi

Ole ettevaatlik, kuid kasuta julgust oma ettevõtmistes. Sinu liitlane on sinu teadmised, sinu vanelane on ülbus.

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
KOHUS

TÄHENDUS: LUNASTUS Muinasjutu keeles tähendab lunastus printsi või printsessi vabanemist nõiutud kujust. Ka ülestõusmislipp näitab, et kannatusnädal on möödunud. eega tähistab see kaart eelkõige lahkumist ja lunastust. ÜLDTÄHENDUS: Suurepärane vabanemine ja lunastus; kaotatu või unustatu taas päevavalgele ilmumine; tervistumine. Suurepärane kohtumine, vana armastuse taas(elus)tumine.

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
KARIKATE POISS

Meeldivad impuslid, emtsionaalne toetus, leppimine. Kompliment, armastusavaldus, abieluettepanek, hingeline lähedus.

 

 

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus