Keldi rist
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 

 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
MÜNTIDE VIIS

Puudus. Ebakindlus, kriis, kaotushirmudm kitsikus, isoleeritus. Kehvad ajad, suhte kriis, rahulolematus, tunne, et keegi ei armasta; kokkuhoidmine äärmuslikus viletsuses.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
SAUADE KAKS

ÜLDTÄHENDUS: Puudulik rakendatus, ebasiiras ülestunnistus, kurvastav ükskõiksus, neutraalsus, väsimusilmingud. Ükskõikne kooselu, tühjad lubadused, rõõmu puudumine.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
MÕÕKADE ÜHEKSA

Mured. Masendus, mured, halvad sõnumid, südametunnistuse piinad, hirm tuleviku ees. Luupainajatega unenäod; mahajäetustunne, meeleheide, kahetsus, must südametunnistus.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
MÜNTIDE ÄSS tagurpidi

Isekus, ahnus ja valed ettevõtmised.

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
HIEROFANT tagurpidi

Avatud uutele ideedele, Pöördeline ja mittetraditsiooniline käitumine.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
MÜNTIDE POISS

Värtuslik impulss. Konkreetsed ettepanekud, tulusad võimalused, soliidne pakkumus, väärtuslik abi. Viljakas impulss, praktiline toetus. Sümpaatne võimalus meelte hellitamiseks.

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
PÄIKE

TÄHENDUS: TAASSÜND Kaart tähistab esiplaanile ulatuval tasandikul kõike seda, mida nimetame päikeseliseks: rõõmsaid, päikesepaistelisi aegu. ÜLDTÄHENDUS: Elurõõm, muretus, kindlameelsus, suveräänsus ja iseteadvus; uuestisündinu tunne. Päikesepaistelised ajad armastusele.Kriisi ületamisele järgnev muretu taasalustamine.

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
KARIKATE VIIS

Lein, valu, kaotused, mured, õnnetus, nurjumine. Partneri kaotus halvad sõnumid.

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
KARIKATE NELI

Tusatuju, trots, meelehärm, solvununa tagasitõmbumine, kõrvaklappide kandmine, heade võimaluste kasutamata jätmine.

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
MAAG tagurpidi

See kaart kujutab võimu kuritarvitamist, nõrkust, mõtlematust ja ebapädevust.

 

 

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus