Keldi rist
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 

 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
ÜLEMPREESTRINNA

TÄHENDUS: VASTUVÕTLIKKUS Keskpositsioon musta ja valge samba vahel tähendab siin, et Ülempreestrinna ei arva, vaid teab et kõigel on kaks võrdõiguslikku aspekti. ÜLDTÄHENDUS: Intuitiivne tunnetus, enda juhtida laskmine, õige momendi tunnetamine, sügav sisekindlus, tugev spirituaalsus, heatahtlik suhtumine. Sügav mõistmine ja võime asendada end teise isiku olukorda.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
KARIKATE KAHEKSA

Vaevaline teeleasumine. Mureliku südamega teeleminek, mahajäetus, tulevikumured, raske teekond. Suhte lõpp, ebamäärase faasi algus, keerulised muudatused.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
MÜNTIDE VIIS

Puudus. Ebakindlus, kriis, kaotushirmudm kitsikus, isoleeritus. Kehvad ajad, suhte kriis, rahulolematus, tunne, et keegi ei armasta; kokkuhoidmine äärmuslikus viletsuses.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
SAUADE KUNINGAS tagurpidi

Halastamatu, võimu kuritarvitamine, sallimatus ja ebaõiglus.

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
MÜNTIDE SEITSE

Aeglane kasv. Kannatus, võib-olla ka kannatuse proovilepanek; aeganõudvad, soodsad arenguprotsessid, aeglane kasv. rahulik lakkamatu kokkukasvamine; healoomuline arenguprotsess. Aeglaselt õitselepuhkev armastus, rasedus.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
TORN

TÄHENDUS: LÄBIMURRE Kitsas torn tähistab liiga tihedaid suhteid, mis katsetatakse. ÜLDTÄHENDUS: Murrang, konfliktid; vanade, tuttavate, aga ammendunud suhete kokkuvarisemine; dramaatiline vabanemine; liiga tihedate suhete likvideerimine. Suhte kriis, äkiline vapustus, ebameeldiv üllatus.

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
MÜNTIDE KUNINGAS tagurpidi

Oskuste väärkasutamine. Kalduvus teha asju tagurpidi. Korrupeerunud. Vihastudes ohtlik.

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
MÕÕKADE ÄSS

Selge šanss. Võimalus millegi selgitamiseks, oluliseks tunnetusprotsessiks või targa otsuse langetamiseks. Võimalus mõnusaks vestluseks ja targa lahenduse leidmiseks; selgitus või tähtis otsus mõlema osapoole kasuks või kahjuks.

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
SAUADE KUNINGANNA

Dünaamiline naine.Reeglina sümboliseerib kuninganna naist. Kui ta aga tähistab teinekord meest, siis rõhutab mees oma tormakust ka kogeb jõudu peamiselt sisemuses; seetõttu on teda kerge motiveerida ja vaimustada. Suhtele saab tähtsaks iseteadlik, ettevõtlik naine.

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
KARIKATE KÜMME tagurpidi

Reetmine ja kaotus. Sõpruse kaotus, armastuse kaotus.

 

 

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus