Keldi rist
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 





 
Selles asi seisneb lähtesituatsioon.

 
MÜNTIDE KUUS

Andmine ja võtmine. Tasakaalustatud andmine ja võtmine, heldekäelisus; kingituste saamine, abistamine ja abi vastuvõtmine; heasoovlikus ja tolerantsus.Armastuse kogemine taeva kingitusena; teineteise abistamine, toetamine, hellitamine.

 

 

See lisandub Lisanduv impulss, see võib olla edendav, täiendav, aga ka takistav.

 
MÕÕKADE KUNINGAS

Tark mees. Mõistuse kuningas. Reeglipäraselt sümboliseerib kuningas meest. Kui ta aga tähistab kord naist, siis rõhutab see seda, et naine väljendab oma ideid ja mõtteid väga selgelt ja vajadusel ka väga teravalt.

 

 

Seda tunnetatakse Teadvustatud tasand- see, mis on küsijal selgelt silmade ees ja mille poole ta teadlikult püüdleb.

 
KAARIK tagurpidi

Muutuste vajalikkus.

 

 

Seda tajutakse sisemiselt (teadvustamatult) triiviv jõud.

 
SAUADE SEITSE tagurpidi

Ole ettevaatlik, kuid kasuta julgust oma ettevõtmistes. Sinu liitlane on sinu teadmised, sinu vanelane on ülbus.

 

 

Sinna see viis Lähiminevik - sageli näitab kaart, mis küsimuse põhjustas ja viitab käesoleva situatsiooni põhjustele või taustale.

 
KARIKATE KAHEKSA

Vaevaline teeleasumine. Mureliku südamega teeleminek, mahajäetus, tulevikumured, raske teekond. Suhte lõpp, ebamäärase faasi algus, keerulised muudatused.

 

 

Nii läheb edasi Esimene tulevikku puudutav kaart annab väljavaate lähitulevikule - sellele, mis tuleb kõige lähemal ajal.

 
KEISER tagurpidi

See kaart näitab ebaküpsust ja kontrolli kaotamist.

 

 

Nii näeb seda küsija See kaart näitab küsijale, tähistab küsija suhtumist teemasse (1 ja 2 kaart) või seda, kuidas tal seejuures läheb.

 
KEISRINNA tagurpidi

See kaart kujutab viljatus, ebastabiilsus ja materjaalsete väärtuste kaotust

 

 

Nii näevad seda teised Keskkond - siin kujutatakse nii sündmuse toimumispaika kui ka teise isiku mõju teemale.Kui küsimus esitatakse mõne kahe inimese suhte kohat, siis tähistab see kaart põhimõtteliselt mees- või naispartnerit.

 
SAUADE KUUS tagurpidi

Edu võib edasilükkuda, ole ettevaatlik olemasolevate/tulevaste vaenlastega.

 

 

Seda ootab küsija Lootused ja hirmud - sageliselle kaardi tähendust alahinnatakse, sest ta pole prognostiline. Ent kaart annab väärtuslikke vihjeid eriti siis, kui tõlgendate kaarte kellegile teisele. Siin ilmneb, kuidas küsija olukorda hindab, millega ta arvestab, mida ta loodab või kardab.

 
NARR

TÄHENDUS: SPONTAANSUS narr tähistab inimestes muretut ja alati uudishimulikku aspekti. Ta kehastab eksperimenteerimisrõõmu ja loomingulist kaost. Üldtähendus: Avameelsus, muretud, uudishimu, päris alguses olek; katsetamine, instiktiivne õige tegutsemine, algusest alustamine. Tugev ja lihtne armastus, mille vältel teinetesit uudishimulikult ja mänguliselt avastatakse.

 

 

Sinna see viib Teine tulevikuga seonduv aspekt peegeldab pikaajalist väljavaadet ja näitab arengute kulgu.

 
KARIKATE KÜMME

Kokkukuuluvus. Koos olemine õigete inimestega, eesmärgi täitmine, oma kodu leidmine; sõbrad, seldskondlikus, harmoonia; usaldusväärne sõprus. Suur armastus, perekondlik õnn või perekonna loomine.

 

 

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus