Sinu astroloogiline ladumine
Kerige leht alla, et lugeda oma tõlgendust. Vajutades kaardi piltide peale, näete kaarte suuremalt
 
Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus
 


 
Sina üleüldiselt

KARIKATE NELI

Tusatuju, trots, meelehärm, solvununa tagasitõmbumine, kõrvaklappide kandmine, heade võimaluste kasutamata jätmine.

Sinu praegune tuju (kaart Jäär)

PÄIKE

TÄHENDUS: TAASSÜND Kaart tähistab esiplaanile ulatuval tasandikul kõike seda, mida nimetame päikeseliseks: rõõmsaid, päikesepaistelisi aegu. ÜLDTÄHENDUS: Elurõõm, muretus, kindlameelsus, suveräänsus ja iseteadvus; uuestisündinu tunne. Päikesepaistelised ajad armastusele.Kriisi ületamisele järgnev muretu taasalustamine.

Küsimus majandusliku olukora kohta (kaart Sõnn)

ARMASTAJAD tagurpidi

Kaart tähendab võitlemist, reetmist, halvad otsused.

Küsimus reisimise ja suhtlemise kohta (kaart Kaksikud)

MÕÕKADE KAKS

Kahtlus. Sisemine lõhestatus; ringitiirlemine, leidmata lahendust; kahtlus ja sellest juhinduv ahastus. Vastastikune usaldamatus, suhtes kahtlemine, hingeline segipasatus.

Küsimus kodu, laste ja vanemate kohta (kaart Vähk)

MÕÕKADE NELI tagurpidi

Tegevus algab uuesti. Edu realiseerida. Liigu ettevaatlikult ja lase oma tarkusel ja tunnetusel olla oma giid.

Küsimus õnne kohta (kaart Lõvi)

SAATUSERATAS

TÄHENDUS: ELUÜLESANNE Elu eesmärk seisneb terviklikus ja terveks saamises.Kaart väljendab alati seda, et on saabunud õige aeg küsitava teema selgitamiseks. ÜLDTÄHENDUS: Aeg on küps. Ülesanne, mis tuleb ma mida saab praegu lahendada. Eluülesanne, elutee.Suhtes peituva ülesande tunnetamine. On aeg jagu saada lahendamata probleemidest. Karmaseos.

Küsimu tervise kohta (kaart Neitsi)

KOHUS

TÄHENDUS: LUNASTUS Muinasjutu keeles tähendab lunastus printsi või printsessi vabanemist nõiutud kujust. Ka ülestõusmislipp näitab, et kannatusnädal on möödunud. eega tähistab see kaart eelkõige lahkumist ja lunastust. ÜLDTÄHENDUS: Suurepärane vabanemine ja lunastus; kaotatu või unustatu taas päevavalgele ilmumine; tervistumine. Suurepärane kohtumine, vana armastuse taas(elus)tumine.

Küsimus suhte ja abielu kohta (kaart Kaalud)

MÜNTIDE VIIS

Puudus. Ebakindlus, kriis, kaotushirmudm kitsikus, isoleeritus. Kehvad ajad, suhte kriis, rahulolematus, tunne, et keegi ei armasta; kokkuhoidmine äärmuslikus viletsuses.

Küsimus surma ja päranduste kohta (kaart Skorpion)

TORN

TÄHENDUS: LÄBIMURRE Kitsas torn tähistab liiga tihedaid suhteid, mis katsetatakse. ÜLDTÄHENDUS: Murrang, konfliktid; vanade, tuttavate, aga ammendunud suhete kokkuvarisemine; dramaatiline vabanemine; liiga tihedate suhete likvideerimine. Suhte kriis, äkiline vapustus, ebameeldiv üllatus.

Küsimus vaimse poole kohta (kaart Ambur)

EREMIIT tagurpidi

Tagurpidi eremiit kuuleb tõde aga ei võta seda kuulda. Ebaküpsus , kogenematus.

Küsimus karjääri kohta (kaart Kaljukits)

SAUADE KOLM

ÜLDTÄHENDUS: Enesekindlus, suveräänsus ja kindlameelsus; ettenägelikkus ja head väljavaated. Soodne baas tulevikule orienteeritud suhtele.

Küsimus sõprussuhete kohta (kaart Veevalaja)

KARIKATE KÜMME

Kokkukuuluvus. Koos olemine õigete inimestega, eesmärgi täitmine, oma kodu leidmine; sõbrad, seldskondlikus, harmoonia; usaldusväärne sõprus. Suur armastus, perekondlik õnn või perekonna loomine.

Küsimus hirmude ja vastuseisu kohta (kaart Kalad)

MÜNTIDE RÜÜTEL

Püsivus. Tuttav meeleolu, paiksus, rutiin, kangekaelne väitmine, võib-olla ka tõrksus ja lõbu muudatuste tegemistest. Suhtel kindel alus, kindlad piirid, usalduslik kliima meeleline õhkkond, truudus.

Uus Ennustus    Reeglid   Prindi oma ennustus 

© www.armastusesaal.org